Sprzedaż zawieszona do odwołania, przepraszamy

Strona główna / O marce

cześć!

Tu Dominika. Bardzo mi miło, że znalazłeś się na mojej stronie!

Skąd i dlaczego Powłoczeni? Słowo to można odczytaćna dwa sposoby – nawiązuje do włóczki i do włóczenia się po świecie. Mimo, że tworzę i organizuję wszystko sama, nazwa nieprzypdkowo jest w licznie mnogiej. Od początku swojego działania w sieci bardziej czułam niż wiedziałam, że moja działalnosć tutaj będzie się wiązała z integrowaniem osób i budowaniem społeczności (choć kilka lat temu nikt tak tego jeszcze nie określał).

     Mocno wierzę, że rozwijamy się dzięki naszym interakcjom. Kiedy wzajemnie się od siebie uczymy, inspirujemy, możemy łatwiej zdobywać nowe umiejętności, odkrywać swoje potencjały, o ktorych nie mamy jeszcze pojęcia, budować swoją pewność siebie, a to pozwala nam żyć bardziej świadomie, lepiej wykorzystywać nasz czas i dokonywać trafnych, konsumenckich wyborów.

     Nieprzypadkowo wybrałam rękodzięło aby realizować swoją misję – od dziecka byłam dobra wplastyczno-techniczne rzeczy. Kiedy kila kat temu odkryłam, że za komfort cieplny wpływa właśnie skład materiału, od razu zapragnęłam połączyć ze sobą te dwa aspekty – tak zaczęłam dziergać pierwsze, wełniane czapki. Dla chłopaka, dla siebie, siosty, jego siosry, dla koleżanek. Potem założyłam instagram i wymarzyłam sobie spotkania z Wami – tak powstały Czapko Warsztaty.

     Przeprowadziłam już ponad 20 takich spotkań, a łącznie wzięło w nich uział ponad 150 osób. Czapek nie liczę, ale tylko w ubiegłym sezonie wykonałam ich dla Was 60. Otrzymuję od moich obserwatorów ogromne wsparcie i wierzę, że pobijemy w tym roku nowy rekord!